Jade Rodermond - Kimberley Community Band
Kerry Gu - Selkirk International Award
Christine Gu - Selkirk International Award
Kiera Gould = Kootenay Freewheelers Cycling Club
Kiera Gould - KinClub of Cranbrook
Joey Koran - Steve Corbett Memorial Scholarship: Public and Private Workers of Canada Local 15
Kalle Ericsson - Western Financial Bursary
Aden Black - Western Financial Bursary
Allie Waite - Western Financial Bursary
Emma Toth - Credit Union Foundation (Shirley Lewis Smith Memorial)
John Sunday - CUPE Local 440 Bursary
Makayla Ashby - CUPE Local 440 Bursary
Ryan White - CUPE Local 440 Bursary
Kenna Drydale - Selkirk Parent Advisory Council
Kieran Cox - Pat Harrington Memorial
Ku Gay - District Authority Scholarship
Ku Gay - Pat Harrington Memorial
Owen Engstrom - District Authority Scholarship
Owen Engstrom - COTR Academic Excellence Scholarship
Sawyer McLagan - Kimberley Administrators
Taylor Schmideder - Kimberley Minor Hockey
Max Brine - Ruth Walker Memorial Scholarship
Nela Buchar - Kimberley Nordic Club
Jacob Metzler - Kimberley Rotary
Brandon Bussey - Kimberley Rotary
Tuva Woestenenk - Steelworkers Union Ladies Auxiliary Branch #222
Tuva Woestenenk - School District No 6
Tuva Woestenenk - COTR East Kootenay Scholastic Distinction Entrance Scholarship
Cliodhna Britner - Kootenay Savings Credit Union
Cliodhna Britner - COTR Academic Excellence Entrance Scholarship
Ryder Barraclough - Wasa & District Lions’ Club
Quinn Bellm - Kimberley Alpine Resort
Quinn Bellm - Kootenay Insurance Services
Quinn Bellm - Syd & Helen Newhouse
Winter Knudsgaard - District Authority Scholarship
Winter Knudsgaard - Al Streich Memorial
Winter Knudsgaard - COTR Academic Excellence Entrance Scholarship
Pepijn Heij - Selkirk Parent Advisory Council
Pepijn Heij - District Authority Scholarship
Lola Garsonnin - District Authority Scholarship
Lola Garsonnin - Kimberley Arts Council
Paris Howe - Skookumchuck Pulp Inc.
Paris Howe - District Authority Scholarship
Christopher Kitto - District Authority Scholarship
Christopher Kitto - Mark Creek Lions
Zidane Closs - Mark Creek Lions
Emi Callele - Mark Creek Lions
Emi Callele - Kimberley Rotary
Calum Ross - Mark Creek Lions
Calum Ross - Columbia Power Corp
Robbie Clive - Kootenay Country Fair
Robbie Clive - Syd & Helen Newhouse
Robbie Clive - Columbia Power Corp
Josephine Bova - Darcy Evans Memorial Scholarship
Josephine Bova - Kootenay Savings Credit Union
Esme Eskelin - Kimberley Elks Club #90
Esme Eskelin - Kimberley Jr Fish & Game: In Memory of Orin Hoglund
Esme Eskelin - Steelworkers Local 1-405
Jane Veilleux - Kimberley Health Care Auxiliary
Jane Veilleux - Kimberley Minor Hockey
Leif Jowitt Kittle - TerraLogic Exploration Discovery Scholarship
Leif Jowitt Kittle - Kootenay Savings Credit Union
Leif Jowitt Kittle - Selkirk Parent Advisory Council
Leif Jowitt Kittle - COTR Academic Excellence Entrance Scholarship
Katie Palmer - Kimberley Medical Clinic
Katie PalmerPalmer - Legion Foundation BC Yukon and Command
Katie Palmer - Credit Union Foundation (Gary Ermacora Memorial)
Ciara Robison - Kimberley Teachers’ Association
Ciara Robison - District Authority Scholarship
Abigail Betker - Kimberley Health Care Auxiliary
Abigail Betker - District Authority Scholarship
Abigail Betker - CUPE Local 440 Bursary
Caetlyn Gray - District Authority Scholarship
Caetlyn Gray - Columbia Basin Trust
Holly Gale - Kimberley Ambulance Society: Kim Weitzel & Shawn Currier Memorial Award
Holly Gale - Columbia Basin Trust
Holly Gale - District Authority Scholarship
Zoe Dancer - District Authority Scholarship
Zoe Dancer - Columbia Basin Trust
Zoe Dancer - Kimberley Rotary